• Yenidoğan Mahallesi 2. Arabacılar Cad. No:150 / ESKİŞEHİR
  • ersindemirhan0123@gmail.com

Alüminyum Hurda

Eskişehir Alüminyum Hurda aşağıdaki malzemeler içerisinden temin edilmektedir;
 

Soğutucu yapımında

Spot ışıklarda

Mutfak gereçleri yapımında

Hafiflik esas olan araçların yapımında (uçak, bisiklet otomobil motorları, motosikletler vb.)
 

 

Firmamız; güvenilir, dürüst ve çalışkan bir çalışama sistemi benimseyerek, sektörde sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde hızla büyüyen sayılı firmalardan biri olmuştur. Alüminyum hurda ülkemizde fazla miktarda bulunup çeşitli sektörlerde sıkça kullanılmaktadır. Eskişehir Alüminyum Hurda Alım ve Eskişehir Alüminyum Hurda Satım alanında gözünüz kapalı güvenebileceğiniz firmamız müşterilerine her türlü hurda işlerinde yardımcı olmaktadır.

 

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda Eskişehir Hurda Alüminyum ve her çeşit hurdalarınızın alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde alüminyum hurdanız var ve bu hurdalarınızı değerlendirmek istiyorsanız bizlere iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Eskişehir Alüminyum Hurdanın geri dönüştürülerek tekrar kullanılması ve değerlendirilmesi bütün sanayi kolları açısından oldukça önemlidir. Alüminyum hurda alım, satım ve değerlendirilmesi ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki bilgilerden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Eskişehir Bizim Hurda İletişim Bilgileri:

Telefon: 0535 260 16 78 | 0532 566 35 07

Adres: Yenidoğan Mahallesi 2. Arabacılar Cad. No:150 / ESKİŞEHİR