• Yenidoğan Mahallesi 2. Arabacılar Cad. No:150 / ESKİŞEHİR
  • ersindemirhan0123@gmail.com

Pirinç Hurda

Eskişehir Pirinç Hurda aşağıdaki malzemeler içerisinden temin edilmektedir;
 

Pencere

Kapı

Havuz sistemlerinde

Isıtma soğutma sistemlerinde

Tesisat alanında

 

 

Firmamız; güvenilir, dürüst ve çalışkan bir çalışama sistemi benimseyerek, sektörde sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde hızla büyüyen sayılı firmalardan biri olmuştur. Pirinç hurda ülkemizde fazla miktarda bulunup çeşitli sektörlerde sıkça kullanılmaktadır. Eskişehir Pirinç Hurda Alım ve Eskişehir Pirinç Hurda Satım alanında gözünüz kapalı güvenebileceğiniz firmamız müşterilerine her türlü hurda işlerinde yardımcı olmaktadır.

 

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda Eskişehir Hurda Pirinç ve her çeşit hurdalarınızın alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde pirinç hurdanız var ve bu hurdalarınızı değerlendirmek istiyorsanız bizlere iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Eskişehir Pirinç Hurdanın geri dönüştürülerek tekrar kullanılması ve değerlendirilmesi bütün sanayi kolları açısından oldukça önemlidir. Pirinç hurda alım, satım ve değerlendirilmesi ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki bilgilerden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Eskişehir Bizim Hurda İletişim Bilgileri:

Telefon: 0535 260 16 78 | 0532 566 35 07

Adres: Yenidoğan Mahallesi 2. Arabacılar Cad. No:150 / ESKİŞEHİR