• Yenidoğan Mahallesi 2. Arabacılar Cad. No:150 / ESKİŞEHİR
  • ersindemirhan0123@gmail.com

Eskişehir Hurda

Son yıllarda artan insan nüfusu, hava kirliliği sorunları, doğanın dengesinin bozulduğunun sinyallerinin yükselmesi bireyleri ve kurumları çeşitli çevreci programlar uygulamaya yönlendirmiştir. Bu uygulamalar atıkların azaltılması, israfın önüne geçilmeye çalışması ve en önemlisi de geri dönüşüm sektörünün geliştirilmesidir. Eskişehir hurda alımı satımı yapan Bizim Hurda, dünya için büyük öneme sahip geri dönüşüm sektörüne hizmet vermektedir.

 

Hurda alımı ile başlayan geri dönüşüm süreci, çevreye ve ekonomiye büyük katkılar sağlar.  Hurdalar atıklardan, çöplerden toplanabildiği gibi fabrikalar, kurumsal iş yerlerinin atıkları da bu sürece dahildir. Eskişehir hurda fiyatları açısından piyasanın en iyi rakamları ile alışveriş edebileceğiniz Bizim Hurda, hurdalarınızı değerinde alır, değerinde satar. Bizim Hurda olarak bir hayli fazla olan Eskişehir hurda satıcıları arasında ayırt edilmemizi sağlayan fiyatlarımız ve sağladığımız güven olmuştur.

 

Önemli madenler olan demir, bakır gibi maddelerin geri dönüşüme katılması, hem bu madenlerin aranıp bulunup kullanılabilir hale gelme sürecini ortadan kaldıracak, hem bu arama sürecinde doğaya verilen zararın önüne geçilecektir. Hızlı bir şekilde işlenip yeniden kullanılabilmesi, madeni olarak değeri sebebiyle hurdacılar ve hurda satıcıları arasında madenler önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple Eskişehir hurda demir fiyatları, Eskişehir hurda bakır fiyatları, hurda sektörünün en çok aranan, merak edilen konularıdır. Bizim Hurda, günlük kura göre belirlediği fiyatlarında hem alıcının hem de satıcının memnun ayrılabileceği rakamlarla çalışmaktadır.